מתרגלים כותבים

​"המפגש שלי עם קונדליני יוגה היה מפגש קסום, מפתיע וסוחף. לא הגעתי עם הכנה מוקדמת עם ידע מה זה קונדליני יוגה, ומעולם לא חוויתי חוויה כל כך מעוררת השראה כמו במפגש עם הקונדליני יוגה ועם המופלאה המופלאה דנה.  המפגש הראשון היה מבושם בקטורת מיוחדת ומוסיקה נפלאה. פגשתי מורה קסומה, יפה ומוארת, בית קטן, מדהים, חם ומזמין, והשיעור היה מהמם. התאהבתי והרגשתי שבאתי הביתה. השילוב של העבודה הפיזית הכל כך מיוחדת, המוסיקה, המדיטציה והרכות של דנה הוא מנצח. חיי לאחר מפגש ההתאהבות הראשון פשוט השתנו, מעבר להכנסת היוגה לחיי כדרך שגרה תקופה ארוכה, נפתחה לי דלת עמוקה להבנת כוחה של היוגה בשילוב מדיטציה ובסופו של דבר נפתחה לי דרך לעולם רוחני.

דנה היקרה, את מורה מדהימה, מכהנת כמורה, כאמא, כאחות, כחברה, כזמרת, מלאת אהבה וחמלה וכל יכולה. את מקסימה ביכולת שלך לקבל כל אחד ואחת ולתת לכל אחד ואחת את ההרגשה שהם הדבר הכי מופלא עלי אדמות ועוד...מעולם לא דחקת, לא כעסת, לא ביקרת, לא התלוננת,  את מקבלת כל אחד על מוגבלותיו, טענותיו, בהומור, בחיוך ענק, באהבה ובקבלה. תמיד מוכנה להקשיב, להשיא עיצה, ולתקן תנוחה, שומרת כאווזה על אפרוחיה.

את מורה מדהימה, סוחפת ומאוד מאוד קשובה לגוף של התלמידים, לנפשם ולרוחם. תודה לך על שהסכמת להיות מורתי, לנצח הישארי בעולמי.

סאט נאם,

יעל " 

"קונדלני יוגה מהווה עבורי פסק זמן מהכל, עצירה לשעה ווחצי מחי היום יום העמוסים והלחוצים. תרגול שמאפשר לי להיכנס לתוכי, להפעיל את גופי ורוחי, ולהתחיל להטעין את עצמי באנרגיות מחזקות ומרוממות.  מדובר בסוג יוגה רוחני מאוד, מיוחד במינו, העובד בצורה מדויקת על כל הרבדים- הגוף, המיינד, הנפש והרוח, וזאת באמצעות תרגול פיזי, מדיטציות מדהימות, מוסיקה שמיימית ומנטרות מעוררות. דנה מורתנו האהובה, מעבירה את התרגילים בצורה מקצועית, רגישה, רוחנית, אוהבת ומרוממת. אישיותה המופלאה קורנת לכל עבר, ועוצמת הנתינה שלה היא דבר שלא רואים בכל מקום...ממליצה בחום להגיע ולחוות את חווית הקונדליני"

​                       

                                 בר גלבוע-ארמה, חיפה